Dr. Madalina Siteavu

Speciality

Coordinator of the Molecular Biology department and Medical Director, Synevo Vet – Member of Synevo Group of Companies

Absolventa a Facultații de Medicina Veterinara din Bucuresti in anul 2017, medic veterinar la Synevovet din acelasi an. În prezent, este doctorandă a USAMV București, iar la Synevovet este coordonatoarea departamentului de Biologie Moleculara si Director medical. A participat cu lucrari sau prezentari in cadrul simpozioanelor si conferințelor de specialitate, nationale si europene. A efectuat numeroase cursuri de specializare. Este membra in echipa de cercetare a unui proiect stiintific in derulare, in domeniul medicinei veterinare.

All session
by Dr. Madalina Siteavu

Dacă ai întrebări,
contactează-ne

sau lasă un mesaj pe adresa polibiofest@upb.ro

Inginerii de la POLITEHNICA București ne aduc cu un pas mai aproape de un stil de viață sănătos!

© 2024 Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București | All Rights Reserved